Διαφήμιση
Αρχική Διευθύνσεις Πίνακας Ιδιωτικών Δημοτικών 2010-2011

Δημοσκοπήσεις

Ποιο κόμμα πιστεύετε πως τήρησε την ορθότερη στάση στη συζήτηση και την ψήφιση του Μνημονίου ΙΙΙ;

Ν.Δ. - 12%
ΣΥ.ΡΙΖ.Α - 23.3%
ΠΑΣΟΚ - 6.4%
Ανεξάρτητοι Έλληνες - 9.9%
Χρυσή Αυγή - 17.3%
Δημοκρατική Αριστερά - 10%
ΚΚΕ - 11.5%
Δεν ξέρω / δεν απαντώ - 9.4%

Total votes: 2420
The voting for this poll has ended on: 15 Δεκ 2013 - 13:53

Πίνακας Ιδιωτικών Δημοτικών 2010-2011 PDF Εκτύπωση E-mail
Αξιολόγηση Χρήστη: / 1
ΧείριστοΆριστο 
Όλα τα άρθρα μας - Διευθύνσεις
Τετάρτη, 14 Σεπτέμβριος 2011 11:49
ΠΙΝΑΚΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2010-2011
Δ/ΝΣΗ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΑ 1) Προσω νυμία 2)Ιδιοκτή της 3) Νόμιμος Εκπρόσωπος Ταχ. Διεύθυν ση & Τηλέφωνο Σχολείου
Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ 210-5224969 1)ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Ι&Π&Σ ΦΡΑΓΚΗ 2)ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΗΣ - ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΗΣ 3)ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΗΣ ΒΑΣ. ΜΟΣΚΟΒΗ 6 ΤΚ 10442 ΚΟΛΩΝΟΣ 2105129959
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ 210-5224969 1)ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 1 2)ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 3)ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΙΜΟΝΟΣ 44 ΑΘΗΝΑ 2105128517
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ 219 2107011958 Μ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ 19 2107521520
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ 219 2107011958 ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΡΚΟΥΝΙΔΟΥ 120 2109358042
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ 2105221108 1)ΣΧΟΛΗ ΑΡΜΟΥΤΗ "Η ΠΡΟΟΔΟΣ" 2)ΑΡΜΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 3)ΑΡΜΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Φ. ΠΛΥΤΑ 25 ΤΚ 11522 2106426068 2106444903
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ 2105221108 1)ΣΧΟΛΗ ΧΙΛΛ 2)ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΡΑ 3)ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΡΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΟΥ 9 ΤΚ 10557 2103235298
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ 2105221108 1)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΙΑ ΓΟΥΔΕΛΗ Α.Ε.Ε. 3)ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 2 ΤΚ 11524 2106925100
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 210-8620936 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" ΕΠΕ 2)&3) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΠΑ 5 ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΚ 11141 2102280568
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 210-8620936 1)ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ ΑΕ 2)&3) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΤΖΗΒΕΗ ΑΔΑΝΩΝ 17 Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΤΚ 14341 2102511371
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 210-8620936 1)ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΕ 2)ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΑΝΩΝ 3)ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΪΓΥ 17 ΤΚ 11143 2102522402
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 Τ.Κ. 11253 210-8620936 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 2)&3)ΜΑΡΙΑ ΟΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ 132 ΤΚ 11145 2102283511
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΜΙΣΟΥ 2 ΤΚ 15772 2107799484 1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΚΑΝΑΣΗ-ΚΑΝΤΕΜΙΡΗ 2)ΚΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3)ΚΑΝΤΕΝΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΑΞΙΛΟΥ 97 2107774835
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 2109922218 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ "Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ" 2)ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 3)ΜΟΝΑΧΗ ΘΕΟΦΑΝΩ ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 128 ΤΚ 16345 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2109944383
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 2109922218 1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ "ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" 2)ΑΦΟΙ ΒΑΘΕΙΑ-ΚΥΡΑΪΛΙΔΗΣ Χ. Ο.Ε. 3)ΒΑΘΕΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑΡΧΟΥ 52-54 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΚ 16341 2107651522
Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

Β΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας Μεσογείων 448 15342 Αγία Παρασκευή 210-6396592 1) "ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ" 2) ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3)ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΝΑΡΗ 33 15343 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 210-6396791
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Α΄Αρσάκειο Ψυχικού Φιλ/κή Εταιρεία 2)Μπαμπινιώτης Γεώργιος Αρσάκη 1 Π.Ψυχικό 154 52
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Β΄Αρσάκειο Ψυχικού Φιλ/κή Εταιρεία 2)Μπαμπινιώτης Γεώργιος Αρσάκη 1 Π.Ψυχικό 154 52
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Σχολη Μωραϊτη της "Σχολή Μωραϊτη Α.Ε." 2)Χρυσάνθη Μωραϊτη Παπαναστασίου και Αγ. Δημητρίου Π.Ψυχικό 154 52
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Ισραηλιτική Κοινότητα Αθηντης Ισραηλιτικής Κοινότητας Αθηνών 2)Βενιαμήν Αλμπάλας Ανθέων και Καμελιών Π. Ψυχικό 154 52
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Ιόνιος Σχολή της "Ιόνιος Σχολή Α.Ε." 2)Καραπατάκη Νίκη Κονίτσης 22 Φιλοθέη 152 37
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Θεόδωρου Λάσκαρη Μακεδονίας 33 Χαλάνδρι 152 33
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1)Σχολή Καντά της "Ι.και Α. Καντάς Ο.Ε. Εκπ/κή Εταιρ" 2)Αριστείδ Καντάς Ομήρου 4 Βριλήσσια 152 35
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε, Β΄ΑΘΗΝΑΣ Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι 210 6821523 1) Ελληνογερμανικού Εκπ/κού Συλλόγου 2)Παπαδής Νικολ 25ης Μαρτίου Δ.Βερνάρδου Βριλήσσια 152 35
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ 2)ΤΑΓΜΑ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ΜΟΝΑΧΩΝ 3)ΧΑΡ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΕΥΚΑΛΥΠΤΩΝ 20 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108020285
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)2ο ΔΗΜ ΣΧ. "ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΕ" 2)ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕΕ 3)Ε.-Χ. ΔΕΡΒΕΝΑΓΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟΥ 29 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106136693
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕΕ 2)ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕΕ 3)Ε.-Χ. ΔΕΡΒΑΝΑΓΑ ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗΣ 1 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106136693
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Π. ΒΟΣΣΟΥ ΑΕ 2)ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕ 3_ΑΝΤ. ΒΟΣΣΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑ ΤΚ 15123 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106197321-3
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 2)ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 3)ΑΙΚ. ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΝΑΡΗ 9 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108023606
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Α.Ε. 2)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΕ ¨ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ ΛΥΚΕΙΟ" 3)ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΟΥΚΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36-40 ΤΚ 15125 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106108000
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ 2)ΧΡ. ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ 3)ΧΡ. ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΟΜΟΡΦΟΚΛΗΣΣΙΑΣ 47-151 22 ΜΑΡΟΥΣΙ 2102834991-3
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)Β. ΜΑΝΤΑ 2)ΒΑΣ ΜΑΝΤΑ 3)ΒΑΣ ΜΑΝΤΑ ΑΧΑΡΝΩΝ 66 ΤΚ 14561 ΚΗΦΙΣΙΑ 2108083919
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΣΧΟΛΗ Β. ΜΑΝΟΥ 2)ΕΥΦΡ. ΜΑΝΟΥ 3)ΕΥΦΡ. ΜΑΝΟΥ ΚΑΣΤΑΛΙΑΣ 13 ΤΚ 14578 ΕΚΑΛΗ 2108133403
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108022093 1)ΠΟΛΚΑ-ΦΡΟΕΛΕΝ 2)Γ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)Π. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 ΤΚ 14564 ΚΗΦΙΣΙΑ 2108074367
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία 210-2776858 1) Η Ελληνική Παιδεία 2) Σύλλογος "Η Ελληνική Παιδεία" 3) Αικατερίνη Γούναρη ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 14121 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 210-2850044
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία 210-2776858 1) ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗ 2) & 3) ΜΑΝΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 49-51 14121 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 210-2813520
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία 210-2776858 1) αγιοσ Ιωσήφ 2) ιερά μονή αδελφών τάγματος "Αγιος Ιωσήφ" 3) Αντωνία Χατζηπαναγιώτου ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 2 ΠΕΥΚΗ 210-8023020
Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ

1ο Γρ. ΠΕ Γ΄ Αθήνας Ιερά Οδός 193,Αιγάλεω 12241 210- 5697767 1)ΑΦΟΙ Ι. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕ 2)ΑΦΟΙ Ι. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕ 3) ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μαραθώνος 9-11 12244 Αιγάλεω
2ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄Αθήνας Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου, Χαϊδάρι 210-5818967 1) ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 2)ΜΑΡ.ΝΤΑΓΚΑ&ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΓΚΑ Σατωβριάνδου 9 Χαϊδάρι
2ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄Αθήνας Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου, Χαϊδάρι 210-5818967 1) ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΦΑΙΑΣ 2)ΣΠΥΡ.ΝΤΑΓΚΑΣ&ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΣΠΥΡ. ΝΤΑΓΚΑΣ Νεφέλης 1 Χαϊδάρι (Αφαία)
2ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄Αθήνας Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου, Χαϊδάρι 210-5818967 1)ΠΡΟΤΥΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ 2)Φ.ΠΑΛΛΗ Ε.ΚΕΠΙΔΟΥ 3)Φ.ΠΑΛΛΗ Σωκράτους 45 Χαϊδάρι
2ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄Αθήνας Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου, Χαϊδάρι 210-5818967 1) & 2) Μ. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΚΥΡΟΥ 16 ΧΑΪΔΑΡΙ
3ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄ Αθήνας Χρ.Σμύρνης 59 Περιστέρι Τα.Κ.12131 2105753742 1)Σ.Αυγουλέα-Λιναρδάτου Α.Ε.Ε.- 1ο Δημοτικό 3)Λιναρδάτος Γεώργιος Αρκαδίου 63-65 Περιστέρι 2105711763
3ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄ Αθήνας Χρ.Σμύρνης 59 Περιστέρι Τα.Κ.12131 2105753742 1)Σ.Αυγουλέα-Λιναρδάτου Α.Ε.Ε.- 2ο Δημοτικό 3)Λιναρδάτος Γεώργιος Αρκαδίου 63-65 Περιστέρι 2105711763
3ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄ Αθήνας Χρ.Σμύρνης 59 Περιστέρι Τα.Κ.12131 2105753742 1)Ιωάννης Τσιαμούλης 2)Ιωάννης Τσιαμούλης Δερβενακίων 44 Περιστέρι 2105735115
3ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄ Αθήνας Χρ.Σμύρνης 59 Περιστέρι Τα.Κ.12131 2105753742 Γ Γραφείο Π.Ε. Γ΄Αθήνας 1)Εκπ/τήρια Θ. Παπαχαραλάμπους Α.Ε.Ε. 3) Θεόδωρος Παπαχαραλάμπους
3ο Γραφείο Π.Ε. Γ΄ Αθήνας Χρ.Σμύρνης 59 Περιστέρι Τα.Κ.12131 2105753742 1) Αφοί Πρίτσου & Σια Ο.Ε. 3) Λάκκας Αθανάσιος Νεοκλέους 8 Περιστέρι 2105787613
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ 2102626767 1)ΚΑΣΣΑΒΗΤΑΣ ΗΡ. & ΥΙΟΣ Ο.Ε. 2)ΚΑΣΣΑΒΗΤΑΣ ΗΡ. & ΥΙΟΣ Ο.Ε. 3)ΚΑΣΣΑΒΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ 75 13231 ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗ 2105012151
Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ

1ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών Ελ.Βενιζέλου 283, Καλλιθέα 210 9405715 1)1ο Μ. ΛΑΜΠΙΡΗ 2) Μαρία Λαμπίρη 3) Μ. Λαμπίρη Κοραη 75, Μοσχάτο 2109420374
1ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών Ελ.Βενιζέλου 283, Καλλιθέα 210 9405715 1)2ο Μ.ΛΑΜΠΙΡΗ 2) Μαρία Λαμπίρη 3) Μαρία Λαμπίρη Κοραή 75, Μοσχάτο 2109420374
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1+2)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε. 3) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β' 39 ΓΛΥΦΑΔΑ 210 8946306
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1+2) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3) ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΥΨΗΛΑ ΝΤΗ 9 ΑΡΓ/ΠΟΛΗ 210 9969866
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1+2) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3) ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΥΨΗΛΑΝΤΗ 9 ΑΡΓ/ΠΟΛΗ 210 9969866
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1) ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΗ 2+3) ΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΗ-ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΤΑΤΑΚΗ 13-15 ΓΛΥΦΑΔΑ 16675 210 9632569
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1)+2) ΛΕΜΠΕΣΗΣ Χ. -ΜΑΡΤΖΙΟΥ Σ. ΜΟΥΡΙΚΗ Α. & ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΛΕΜΠΕΣΗΣ Χ. ΙΤΕΑΣ 8 ΑΡΓ/ΠΟΛΗ 210 9936523
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1+2) ΕΚΠ/ΡΙΑ Γ. ΖΩΗ Α.Ε 3)Γ. ΖΩΗΣ Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΒΕΡΩΦ 12-14 ΑΡΓ/ΠΟΛΗ 210 9617814
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1+2) ΕΚΠ/ΡΙΑ Γ. ΖΩΗ Α.Ε 3)Γ. ΖΩΗΣ Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΒΕΡΩΦ 12-14 ΑΡΓ/ΠΟΛΗ 210 9617814
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1+2) ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Α.Ε 3) ΜΙΧΑΗΛ ΙΟΡΔΑΝΑΚΗΣ ΑΚΡΟΚΟΡΙΝΘΟΥ 24 & ΤΙΡΥΝΘΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ 210 9640731
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ΄Αθηνών ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8948671 210-8940791 1) & 2) ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Ε.Ε.Ε. 3) ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΔΟΠΟ-ΛΕΩΣ 26 ΕΛΛΗΝΙΚΟ 210 9618390
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Α.Ε 2)Κων/νος Μαλλιάρας 3)φραγκούλα Λιόλου Λαμπρινούδη Ερεχθείου 6 Άλιμος,17455 Τηλ. 210-9816523
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Α.Ε 2)Κων/νος Μαλλιάρας 3)φραγκούλα Λιόλου Λαμπρινούδη Ερεχθείου 6 Άλιμος,17455 Τηλ.210-9816523
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Εκπαιδευτήρια Ζώη Α.Ε 2)Ζώης Βασίλειος 3)Ζώης Βασίλειος Γρηγορίου Λαμπράκη 4, Άλιμος Τηλ. 210-9828888
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Εκπαιδευτήρια Ζώη Α.Ε 2)Ζώης Βασίλειος 3)Ζώης Βασίλειος Γρηγορίου Λαμπράκη 4, ΆλιμοςΤηλ.210-9828888
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Λεόντειο Λύκειο Χρυσόστομος Σμύρνης 2)Χρυσόστομος Σμύρνης Α.Ε.Ε 3)Καπέλλας Αντώνιος Θ. Σοφούλη 2 Νέα Σμύρνη,17122 Τηλ. 210-9409937
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Λεόντειο Λύκειο Άγιος Διονύσιος ο Αρεοπαγίτης 2)Χρυσόστομος Σμύρνης Α.Ε.Ε 3) Λεβαντίνος Ματθαίος Θ. Σοφούλη 2 Νέα Σμύρνη,17123 Τηλ.210-9424778
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Σύγχρονα Εκπαιδευτήρια Μ. Χουρδάκη2)Χουρδάκη Μαρία3)Χουρδάκη Μαρία Πανδρόσου 45 Π. φάληρο 17564 Τηλ.210-9818609
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Γενική Αρμένικη Έ νωση Αγαθοεργίας2)Γενική Αρμένικη Ένωση Αγαθοεργίας 3)Χίλντα Εσεγιάν Ναυπλίου 11 Π. Φάληρο,17563 Τηλ. 210-9816697
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Σχολή Ξενοπούλου2)Γεωργακόπουλος Χρ, Ξενοπούλου Ευαν. 3) Γεωργακόπουλος Χρήστος 40 Εκκλησιων 36, Νέα Σμύρνη 17121 Τηλ. 210-9315020
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Παλλάδιο2)Κοραής -Εκπαιδευτικές Επιχειρήσεις 3)Καραμάλης Δημήτρης Κων/λεως 3 Ν. Σμύρνη,17121 Τηλ. 210-9335022
4 ο Γραφείο Δ΄Δ/ΝΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Θάλειας 6 &Στρ.Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Aγ. Δημήτριος 210-9755555 1)Ελληνογαλλική Σχολή"Ο Άγιος Παύλος"2) Ιερά Μονή Α. Παύλου Των Αδελφών Των Χριστ. Σχολών Δελασάλ 3)Ρηγούτσος Αντώνιος Κυβέλης 19 Άλιμος , Τηλ. 210-9904010
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος 210-9755555 1)"Γενική Αρμένικη Ένωση Αγαθοεργίας "2)Γενική Αρμέν. Έν.Αγαθοεργίας 3)Χίλντα Εσεγιάν Ναυπλίου 11 ,Π. Φάληρο 17563 , 210-9816679 210-925685
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ

1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 32 ΑΧΑΡΝΕΣ 2102468345 1)ΙΔ. ΔΗΜ. ΣΧ. Π. ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑΣ 2)Π. ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑ Λ. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 243 13671 Αχαρνές 210-2389830
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 32 ΑΧΑΡΝΕΣ 2102468345 1)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΑ Δ. ΣΧ 2)ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΤΟΪΟΥ 87 13677 ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ 210-81695272
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ 2106623333 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΕΜΕ 2)ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3)ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΕΡΝΙΖΕΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΤΚ 16602 ΤΘ 74128 ΒΑΡΚΙΖΑ 2109656200
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ 2106623333 1)ΣΧΟΛΗ ΠΟΡΙΩΤΟΥ 2)ΠΟΡΙΩΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 3)ΠΟΡΙΩΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΑΓΙΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΚΟΡΩΠΙ 210-6623305 &210-6625150
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ 2106623333 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΕ (1ο Δ.Σ.) 2)ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 3)ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΤΡΩΝ & ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ 1 ΤΘ 74130 ΤΚ 16602 ΑΛΙΑΝΘΟΣ 210-9656300
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ 2106623333 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΕ (2ο Δ.Σ.) 2)ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 3)ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΤΡΩΝ & ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ 1 ΤΘ 74130 ΤΚ 16602 ΑΛΙΑΝΘΟΣ 210-9656300
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΝΡΙΚΑΝΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΝΤΖΑ ΠΑΛΛΗΝΗ ΤΚ. 15351 210-6659991
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΝΤΖΑ ΠΑΛΛΗΝΗ ΤΚ. 15351 210-6042200
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 2. ΧΡ. ΓΕΙΤΟΝΑΣ 3. ΧΡ. ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 15351 210-6030411
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1ο Δ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2. & 3 Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΜΙΛΗΣΗ 3 15351 ΠΑΛΛΗΝΗ 210-6666117
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 2ο Δ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣΙ.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2. & 3 Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΜΙΛΗΣΗ 3 15351 ΠΑΛΛΗΝΗ 210-6685600
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1ο Δ.Σ. νεα γενια ζηριδη2 εκπ/κή επο.ική CAMPUS επ.ε. 3. σπεντζου μαρία ΧΡΙΣΤΟΥΠΟΛΗ 19004 ΣΠΑΤΑ 210-6685600
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 2ο Δ.Σ. νεα γενια ζηριδη2 εκπ/κή επο.ική CAMPUS επ.ε. 3. σπεντζου μαρία ΧΡΙΣΤΟΥΠΟΛΗ 19004 ΣΠΑΤΑ 210-6685802
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 ΕΚΠΑΙΔΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2. ΠΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 3. ΠΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥΛΟΦΟΣ ΦΟΥΡΕΖΙ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 210-6611793
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1. ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΚΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ ΣΑΒΒΑ 2.& 3. ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΕΑ 15351 ΠΑΛΛΗΝΗ 210-08176700
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤ. ΚΑΛΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 2. ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΝΔΡΟΣ3. ευσταθιος παναγιωτοπουλος ΕΙΡΗΝΗΣ 4 15351 ΠΑΛΛΗΝΗ 210-6668744
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΡΓΥΡΗ ΛΑΙΜΟΥ Α.Ε. 2. ΛΑΙΜΟΥ -ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 3. ΛΑΙΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 15344 ΓΕΡΑΚΑΣ 210-6614570
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 2. ΣΤΕΛΛΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 3. ΤΖΑΝΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 50 15302 ΠΑΛΛΗΝΗ 210-6030252
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1. ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 2 & 3 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ 161 19007 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 22940-67477
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1.ΛΥΡΕΙΟ ΙΔΡΥΜΑ 2. & 3 Ν. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΟΙΚΙΣΜΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ19009ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ 22940-79240
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1.2.3. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΟΥ 20 15351 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 210-6619761
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας 210-6624586 210-6623333 1. ΖΗΡΙΔΗΣ Α.Ε. 2. ΖΗΡΙΔΗ ΕΚΠ/ΚΗ & ΕΜΠΟΡΙΚΗ Α.Ε. 3. ΖΗΡ-ΖΗΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΠΟΛΗ 19004 ΣΠΑΤΑ 210-6685600
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1) 1 ΕΚΠ/ΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2)"Ο ΚΑΡΑΓΛΑΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ" 3)ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΩΝ 11 ΑΦΙΔΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2295029840
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1) 2 ΕΚΠ/ΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2)"Ο ΚΑΡΑΓΛΑΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ" 3)ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΩΝ 11 ΑΦΙΔΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2295029840
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1)1ο ΤΟΣΟΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 9-11 ΤΚ 14569 ΕΚΑΛΗ 2106218250
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1)2ο ΤΟΣΟΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 9-11 ΤΚ 14569 ΕΚΑΛΗ 2106218250
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1)3ο ΤΟΣΟΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 9-11 ΤΚ 14569 ΕΚΑΛΗ 2106218250
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1)4ο ΤΟΣΟΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 9-11 ΤΚ 14569 ΕΚΑΛΗ 2106218250
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 210-8144317 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΒ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 2)ΚΑΡΓΑΚΟΥ & ΣΙΑ ΕΠΕ 3)Β. ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΛΕΩΦ. ΔΡΟΣΙΑΣ-ΣΤΑΜΑΤΑΣ 25Α ΤΚ 14575 ΣΤΑΜΑΤΑ 2108006100
ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2104177573 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ. ΠΕΤΡΑΚΗ-ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ 2)ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 3)ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΟΥΣ 66-68-70 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2104177580
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4179421, 210-41101343 1) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕΙΟ 2) &3) ΠΛΑΦΟΥΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ32 18539 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-4512231
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4179421, 210-41101343 1)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ε. 3) ΣΚΥΒΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ 175 18546 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4179421, 210-41101343 1) ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ 2) ΕΛΕΝΗ ΓΚΑΤΣΟΥ ΚΑΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ Ο.Ε. 3) ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 7-9 18536 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-4110595
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4179421, 210-41101343 1) ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ 2) ΕΛΕΝΗ ΓΚΑΤΣΟΥ ΚΑΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ Ο.Ε. 3) ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 7-9 18536 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-4110595
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4179421, 210-41101343 1)ΠΕΙΡΑΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 2) ΠΕΙΡΑΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ε.Π.Ε. 3) ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΑΡΗ Κ ΣΠΥΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 14 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4526603
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 55-57 ΝΙΚΑΙΑ ΤΚ 18450 2104921973 1)ΙΔ. ΔΗΜ. ΣΧ. ΑΡΜΕΝΟΠΑΙΔΩΝ ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ) 2)ΕΛΙΖ ΑΒΑΚΙΑΝ ΜΥΛΑΣΣΩΝ 18 ΤΚ 18450 ΝΙΚΑΙΑ 210 4906305
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4293038 1. "ΑΓΙΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ"Χ.Ι. ΗΛΙΑΔΗ 2. ΗΛΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 3. ΗΛΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΙΣΩΠΟΥ 15 2104673814
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4293038 1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ 2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3.ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 40 2104329554
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4293038 1. ΣΤΕΓΚΑ 2. ΣΤΕΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3. ΣΤΕΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Μ.ΑΣΙΑΣ 67 2104001595
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4293038 1. " Ο ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ" 2. Ε. & Α. ΤΣΑΓΓΑΡΙΝΟΥ- Ν. ΞΕΝΑΚΗΣ 3. ΤΣΑΓΓΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 49 2104410605
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4293038 1. "ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ" Ε.ΦΙΛΤΙΚΑΚΗ- ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2.ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ- ΦΙΛΤΙΚΑΚΗ 3. ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ- ΦΙΛΤΙΚΑΚΗ ΧΡΥΣ.ΣΜΥΡΝΗΣ 41 2104416782
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 48 ΤΚ 18120 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 2105441681 210-5441191 1)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 2)ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3)ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46 ΤΚ 18122 2104950006
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΣΟΥΛΟΥ 13 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641023566 1)ΕΚΠ/ΚΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ "ΠΑΛΛΑΔΙΟ" 2)ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3)ΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ΄ ΠΑΡΟΔΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641057573
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΣΟΥΛΟΥ 13 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641023566 1)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ" 2)ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ & ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ 3)ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ & ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΨΗΛΟΓΕΦΥΡΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ ΤΚ 30100 2641024800
5ο Γραφείο Π.Ε. Ν. Αιτωλ/νίας Αρβανίτη 5 & Μαυρομάτη Ναύπακτος 30300 2634027223 1. Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο "Εκπαιδευτήρια Πάνου Α.Ε." 2. Ανώνυμη Εταιρεία "Εκπαιδευτήρια Πάνου " 3. Ζώτος Ανδρέας Παλαιοπαναγιά Ναυπάκτου 30300 Τηλ. 2634021607
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1ο Γραφείο Π.Ε. Αργολίδας Μακαρίου 53 21200 Άργος 27510-67760, 2751069398 1) Πρότυπα Εκπ/τήρια ΑΦΩΝ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 2) α) Μαλτέζου Δέσποινα 3) Μαλτέζου Δέσποινα Φλέμιγκ 8 21200 Άργος 27510-67656
1ο Γραφείο Π.Ε. Αργολίδας Μακαρίου 53 21200 Άργος 27510-67760, 2751069398 1) Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο "ΑΥΤΕΝΕΡΓΩ" 2) 'ΙΣΤΟΣ" Α.Ε. 3) Τότσικας Αλέξανδρος Νότιος Περιφερειακός Άργους 21200 Άργος 27510-69680
ΑΧΑΪΑ

5o ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν. ΑΧΑΪΑΣ ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 ΠΑΤΡΑ 2610-622384 1)ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΤΡΩΝ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 3) ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙ ΡΙΟΥ 26500 ΠΑΤΡΑ 2610-990350
5o ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν.ΑΧΑΪΑΣ ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 ΠΑΤΡΑ 2610-622384 1) ΙΔ.ΔΗΜ. ΣΧ. ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΥ 2) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ. 3)ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΕΩΣ 86 26 443 ΠΑΤΡΑ 2610-453525
5o ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν. ΑΧΑΪΑΣ ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 ΠΑΤΡΑ 2610-622384 1) ΙΔ.ΔΗΜ. ΣΧ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3 ) ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 61 26 224 ΠΑΤΡΑ 2610224260
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΔΩΔ/ΣΟΥ Γ. Μαύρου 2 Ζέφυρος 85100 Ρόδος 22410-55805 1) ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 2)ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3) ΤΣΙΝΝΑΣ ΒΑΛΑΣΙΟΣ Η.ΒΕΝΕΖΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 85100 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241060750
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Γ. Μαύρου 2 Ζέφυρος 85100 Ρόδος 22410-55820 1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΟΔΟΥ "ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ" 2)ΜΕΤΟΧΙΚΟ ΣΧΗΜΑ "ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΕΜΕ" 3) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ο ΧΛΜ ΡΟΔΟΥ-ΛΙΝΔΟΥ 85100 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241087747
ΕΥΒΟΙΑ

Διεύθυνση Π.Ε. Ευβοίας ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221022639 1)"ΚΥΡΑΝΑΣ & ΣΙΑ" 2)ΚΥΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3)ΚΥΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΜΑΡΑ 16 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221025684
ΗΜΑΘΙΑ

Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Ν.Ημαθίας Μητρο- πό λεως 44 59100 Βέροια 23310 24588 1)Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο Ι.Σαφαρίκα- Ι.Μπαρμπα-ρούση 2)Ι.Σαφαρί- κας-Ι.Μπαρ-μπαρούσης 3)Ι.Σαφαρί- κας-Ι.Μπαρ-μπαρούσης 1ο χλμ. Βέροιας- Άμμου 59100 Βέροια Ταχ.θυρ.269 τηλ.:2331075492
ΗΡΑΚΛΕΙΟ

2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο 2810-250903 1) Εκπαιδευτήριο "Το Παγκρήτιο" 2)Νικόλαος Κοπιδάκης 3)Νικόλαος Κοπιδάκης Πανδάρεω 61 ΤΚ 71409 τηλ:2810230379
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο 2810-250903 1)ΖΑΝΝΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ 2)Παττακού Βασιλική 3)Παττακού Βασιλική Πικροδάφνης 38 ΤΚ 71409 Ηράκλειο τηλ:2810237840
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)1ο ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Α.Ε. 3)ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ 44 2310472474
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Α.Ε. 3)ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ 44 2310472474
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2)ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 3)ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΡΒΟΓΛΗΣ ΣΕΒΕΝΙΔΗ 1 ΠΥΛΑΙΑ 55510 2310 301330
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)2ο ιδ. Δ.Σ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2)ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 3)ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΡΒΟΓΛΗΣ ΣΕΒΕΝΙΔΗ 1 ΠΥΛΑΙΑ 55510 2310 301330
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 2)ΣΥΛΛΟΓΟΣ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 3)ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΕΝΕΝΤΙ 119 ΠΥΛΑΙΑ 555 35 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310321110
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 2)ΣΥΛΛΟΓΟΣ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 3)ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΕΝΕΝΤΙ 119 ΠΥΛΑΙΑ 555 35 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310321110
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΕΕ 3)ΓΚΡΟΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΝΝΕΝΤΥ 50 55535 2310311711
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΑ-ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ 3)ΠΡΟΕΔΡΟΣ Φ.Ε. κ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Τ.Κ. 55535 2310 304000
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2)ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 3)ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ ΤΚ 57001 2310 473112
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΚΘ 2)ΙΣΡΑΗΛΙΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3)ΣΑΜΟΥΗΛ ΙΩΣΑΦΑΤ ΦΛΕΜΙΝΓΚ 17 Τ.Κ. 54642 Τηλ. 2310 830347
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Α.Ε." 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Α.Ε. 3)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΝΕΑ ΟΔΟΣ ΘΕΡΜΗΣ, Τ.Θ. 60151, ΤΚ 57001, ΤΗΛ.: 2310-473813, ΦΑΞ: 2310-472001
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)2ο ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Α.Ε." 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Α.Ε. 3)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΝΕΑ ΟΔΟΣ ΘΕΡΜΗΣ, Τ.Θ. 60151, ΤΚ 57001, ΤΗΛ.: 2310-473813, ΦΑΞ: 2310-472001
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΑΓΩΓΗ 2)Ν. ΓΙΑΝΝΟΣ-Χ. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. 3)Ν.ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΠΥΛΑΙΑΣ 55510 2310 320190
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΕ 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΕΠΕ 3)ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Τ.Κ. 55535 2310 300002
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη 2310 901484 - 494 1)2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΕ 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΕΠΕ 3)ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Τ.Κ. 55535 2310 300002
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη 2310587075 1) 1ο Δ.Σ.<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>> 2)<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>> 3)ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τ.Θ.6 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ, ΠΕΥΚΑ Τ.Κ. 57010 ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310 675020
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη 2310587075 1)2ο Δ.Σ.<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>> 2)<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>> 3)ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τ.Θ.6 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ, ΠΕΥΚΑ Τ.Κ. 57010 ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310 675020
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη 2310587075 1)Δ.Σ. <<ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ Α.Ε.>>, 2)<<ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ.ΑΝΔΡΕΑΔΗ Α.Ε.>> 3)Ανδρεάδου Χρυσούλα Ωραιόκαστρο Θεσ/νίκης Τ.Κ. 57013, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310699900/696772
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη 2310587075 1) Δ.Σ. <<ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ>> 2)Φρυγανιώτης Αθανάσιος, 3)Φρυγανιώτης Αθανάσιος Πεύκα-Θεσ/νίκη Τ.Κ. 57010 ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310673565
ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων Φ. Τζαβέλλα & Σταδιου 12 2651036860 1)Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο Όλγας Ντότη-Οικονόμου 2)Όλγα ντότη-Οικονόμου 3)'Ολγα Ντότη-Οικονόμου Μ.Αντύπα Καρδαμίτσια 45500 2651025750
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων Φ. Τζαβέλλα & Σταδιου 12 2651036860 1)Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο "ΔΩΔΩΝΑΙΑ Ε.Π.Ε." 2)Γεώργιος Καμηνάς 3)Γεώργιος Καμηνάς Προσφυγικά Ανατολής 45500 Τ.Θ. 861
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων Φ. Τζαβέλλα & Σταδιου 12 2651036860 1)Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο Ντουραχάνης 2) 3)Τεμπονέρα Αθανασία Ντουραχάνη Ιωαννίνω 45500 2651052247
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων Φ. Τζαβέλλα & Σταδιου 12 2651036860 1)Ιδιωτικό Αρσάκειο Δημοτικό Σχολείο 2Φιλεκπαιδευτική Εταιρεία 3)Χρυσανθακόπουλος Βασίλειος Λογγάδες 45500 2651052025
ΚΟΡΙΝΘΙΑ

Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
1)ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ 2)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΕΛΙΚΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΕΛΙΚΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΥ 2 ΑΡΧΑΙΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2741081041 - 42 1)ΠΑΥΛΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ Α.Ε. 3)ΑΤΣΟΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ ΓΑΛΟΤΑ ΙΣΘΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΚ 20100 2741020079
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2741081041 - 42 1)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ 2)ΕΤΑΙΡΕΙΑ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ Α.Ε." 3)ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΒΟΣ ΙΣΘΜΟΣ - ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Τ.Θ. 386 2741072300
ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ 2281082226 1)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2)ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΔΕΛΑΣΑΛ 3)ΚΑΠΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΡΓΑ 14 ΤΚ 84100 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ 2281087713
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ 2281082226 1)ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 2)ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ - Ι. ΠΕΈΚΗ Α.Ε. 3)ΚΑΨΑΛΗΣ Γ. ΜΑΡΑΘΙ ΤΚ84600 ΜΥΚΟΝΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑ

Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Ν.Α. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2ο χλμ. Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΥΘΕΙΟΥ 2731021767 1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2)ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ 3)ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ ΑΛΚΜΑΝΟΣ 1 ΤΚ 23100 ΣΠΑΡΤΗ 2731023113
ΛΑΡΙΣΑ

2ο Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221 Λάρισα
1)"ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Α.ΔΡΑΚΟΣ-Γ.ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ Ο.Ε." 2) Γρηγορία Μαλαχτάρη & Αντώνιος Δράκος 3)Γρηγορία Μαλαχτάρη Περιφερειακή Εθνική Οδός Λάρισας- Τρικάλων Λάρισα Τηλ: 2410661387
2ο Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221 Λάρισα
1) 1ο Ιδ.Δημ.Σχολείο "ΚΕΝΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ" 2) Μαίρη Ράπτου 3)Μαίρη Ράπτου Καρδίτσης 21 ΤΚ 41335 Λάρισα Τηλ: 2410624403, 2410625724
2ο Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221 Λάρισα
1) 2ο Ιδ.Δημ. Σχ. "ΚΕΝΤΡΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ" 2) Μαίρη Ράπτου 3)Μαίρη Ράπτου Καρδίτσης 21 ΤΚ 41335 Λάρισα Τηλ: 2410624403, 2410625724
2ο Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221 Λάρισα
1) "ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ Α.Ε." 2) Παναγιώτης Καραβάνας 3)Παναγιώτης Καραβάνας 6ο χλμ Π.Ο. Λάρισας- Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ: 2410660435, 2410660436
2ο Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221 Λάρισα
1) 1ο Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο "ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Α.Ε." 2) Νικόλαος Μπακογιάννης 3) Νικόλαος Μπακογιάννης 1ο χλμ Περιφ.Οδού Λάρισας- Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ: 2410624424
2ο Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221 Λάρισα
1) 2ο Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο "ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Α.Ε." 2) Νικόλαος Μπακογιάννης 3) Νικόλαος Μπακογιάννης 1ο χλμ Περιφ.Οδού Λάρισας- Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ: 2410624424
ΜΑΓΝΗΣΙΑ

Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 2421039085 1)ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΒΟΛΟΥ "ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ" 2)ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΑΔΕΛΦΩΝ ¨ΑΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ ΤΗΣ ΑΜΦΑΝΙΣΕΩΣ¨3)ΑΝΤΩΝΙΑ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΗ 130 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38221 2421047663
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 2421039085 1)ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2)ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 3)ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 24 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38222 2421027767
ΜΕΣΣΗΝΙΑ

2ο Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 5 ΜΕΣΣΗΝΙΑ 2722022135 1)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ 2) ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΚΟΒΙΤΙΚΑ ΤΚ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΞΑΝΘΗΣ

3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ ΜΠΡΩΚΟΥΜΗ 30 ΤΚ 67100 ΞΑΝΘΗ 2541065904 1)ΕΛΙΜΚΟ Α.Ε. 2)ΕΛΜΙΚΟ Α.Ε. 3)ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9ο χλμ. ΞΑΝΘΗΣ-ΑΒΔΗΡΩΝ ΤΚ 67100 ΞΑΝΘΗ 2541081130
ΠΙΕΡΙΑ

Διεύθυνση Π.Ε. Πιερίας Π. Τσαλδάρη 8 23510 22569 1)"ΠΛΑΤΩΝ" 2) ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΠΕ 3) Παπαδόπουλος Ανέστης Τέρμα Πλάτωνος 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ τηλ. 23510-31111
ΤΡΙΚΑΛΑ

1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 2 2431046487 1)Φ.ΣΑΚΚΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Φ.ΣΑΚΚΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΣΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο ΧΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΛΑΡΙΣΗΣ 2431042766
ΦΘΙΩΤΙΔΑ

Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΥΠΡΟΥ 87 ΛΑΜΙΑ ΤΚ 35100 2231022498 1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 2)ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΓΑΘΗ 3)ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΓΑΘΗ ΑΓΡΙΛΙΑ ΛΑΜΙΑΣ ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ 2231069500
ΧΑΝΙΑ

Δ/ΝΣΗ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73134 2821028078 1) Δ.Δ.Μ.Ν. ΣΟΥΔΑΣ 2) ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΣΟΥΔΑΣ 3) ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ ΧΑΝΙΩΝ, 73100, 2821082594
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΕΜΨΕΙ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73134 28210280954 1) ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 2) ΚΑΙ 3) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΑΚΙΕΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ, 73100, 2821066999
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8β, 2821028081 α) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ β)"ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ" γ)ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤ. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 220 Τ.Κ. : 73134 ΤΗΛ: 28210-59242
 

Το Εκπαιδευτικό Περισκόπιο υποστηρίζει την Ελληνική Ζωντανή Τηλεόραση

Ηλεκτρονικές υπηρεσίες και κατασκευές τελευταίας τεχνολογίας απο την HELLAS ON MEDIA

Designed by Platanias.com

module and plugin to add google adsense to joomla based websites
404 Not Found

Not Found

The requested document was not found on this server.


Web Server at mixmedya.com